Інститут Київдормістпроект

фото проектування
Керівник Воробйов Володимир Владиславович
фото проектування
фото проектування

Інститут Київдормістпроект

Головний напрям діяльності – проектні та інформаційні послуги в галузі дорожньо-транспортного будівництва та організації дорожнього руху в м. Києві.


Інститут виконує проектування та техніко-економічне обґрунтування будівництва як нових об’єктів, так і таких, що підлягають реконструкції, а саме:
- автомобільних доріг;
- автомобільних мостових переходів та підходів до них;
- дорожньо-транспортних розв’язок на різних рівнях, транспортних тунелів та т.і.;
- пішохідно-транспортних схем об’єктів будь-якої складності та масштабу;
- гідротехнічних споруд та протизсувних заходів, мереж водопостачання та дощової каналізації;
- інженерних комунікацій;
- контактних мереж наземного електротранспорту;
- автопаркінгів, автостоянок;
- участь у розробці Генерального плану розвитку Києва до 2025 р.

За нашими проектами побудовано понад 1500 км магістральних шляхів, близько 250 транспортних розв’язок на різних рівнях та мостів, більше 300 одиниць підземних і надземних пішохідних переходів. Так, лише у 2011 р. за проектами КДМП побудовані такі масштабні об’єкти як транспортна розв’язка біля станції метро «Дніпро» та перша черга транспортної розв’язки на перетині Столичного шосе та проспекту Науки.

Реконструйовані такі важливі для столиці об’єкти як:
- Хрещатик,
- площі Севастопольська, Поштова, Московська, Ленінградська, Слави та Привокзальна;
- проспекти та бульвари Палладіна, Глушкова, 40-річчя Жовтня, Гагаріна, Дружби народів, Лесі Українки;
- вулиці Толстого, Володимирська, Чорновола, Грушевського, Урицького, Визволителів, Набережно-Лугова, Електриків, Борщагівська, Довженка, Олени Теліги, Боженка, Гринченка, Протасів Яр та інші.

Восени 2011 р. продовжується будівництво Набережно-Рибальскої дороги, вулиці Кировоградської, яка з’єднає Червонозоряний проспект з аеропортом «Київ» (Жуляни), Великої кільцевої дороги, транспортної розв’язки на перетині Столичного шосе та проспекту Науки, Подільського мостового переходу через р. Дніпро в Києві, вулиць та доріг в житлових масивах нашого міста.

Організація дорожнього руху на вулицях Києва - теж важливий вектор діяльності Інституту. За нашими проектами побудована перша черга автоматизованої системи керування дорожнім рухом та опрацьовується робоча документація на другу чергу системи, що приєднає до центрального пульту управління дорожнім рухом ще 150 світлофорних об’єктів. Інститут виграв тендер на розробку комплексної системи організації дорожнього руху в столиці. Продовжується робота над розробкою Паркувальної стратегії м.Києва.

Ще один вагомий напрям діяльності КДМП – розробка проектів влаштування або реконструкції різного типу інженерних мереж, протизсувних та протипаводкових споруд, контактних мереж міського електротранспорту.
І, на сам-кінець, справою «честі мундиру» стала для нас участь Інституту в розробці проекту транспортної схеми розвитку міста Києва до 2025 р., що є складовою частиною Генерального плану розвитку столиці.

Україна, 01030,
м. Київ,
вул. Б. Хмельницького, 16-22
+38(044) 235-04-14
+38(044) 235-06-40