Інститут „Київінжпроект”

фото проектування
 Керівник Марченко Микола Сергійович
фото проектування
фото проектування
фото проектування

Повна назва: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО „ІНСТИТУТ „КИЇВІНЖПРОЕКТ” ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА „КИЇВПРОЕКТ”

Скорочена назва: ДП „Інститут „Київінжпроект” ПАТ „Київпроект”
Рік заснування - 2008 рік

Основний вид діяльності: виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту, виконання функцій генерального розробника в проектуванні, розробка проектів виконання будівельних робіт, надання послуг з авторського нагляду, тощо.

Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції України Серія АВ №581115
Строк дії Ліцензії - з 10 серпня 2011 року по 10 серпня 2016 років
Кількість працівників станом 15 грудня 2011 року – 178 осіб.
Адреса: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22
Телефон: 234-2021; Факс: 234-2062; e-mail: tisot@meta.ua

Директор: Марченко Микола Сергійович

ДП „Інститут „Київінжпроект” ПАТ „Київпроект” здійснює проектування об’єктів архітектури, зокрема:
1. Житлових будівель, готелів, громадських будівель та споруд, промислових об’єктів.
2. Інженерних споруд, гідротехнічних споруд.
3. Транспортних мереж, споруд та комплексів, вулиць, автомобільних доріг, мостів, шляхопроводів, пішохідних підземних та наземних переходів, підпірних стін, аеродромів та вертодромів, тунелів, місцевого транспорту .
4. Зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд: водопостачання, каналізації, теплових, газопостачання, електропостачання та електрообладнання, зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних.
5. Внутрішніх інженерних мереж і систем: водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, кондиціювання повітря, газопостачання та газоустаткування, електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення, автоматизації і контрольно-вимірювальних приладів, зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних мереж.
6. Об'єктів експериментального будівництва.
7. Реставрації, консервації, ремонтних робіт, реабілітації пам'яток культурної спадщини.
8. Об’єктів технологічного проектування: об’єктів комунального господарства, теплопостачання, котельних, водопостачання, водозабірних та насосних установок, каналізації, магістральних колекторів, очисних споруд, об’єктів нафтопереробної та нафтохімічної промисловості, електротехнічної промисловості, театрально-видовищних установ, радіо та телевізійної промисловості, електронної промисловості, легкої і текстильної промисловості, тощо.
9. Здійснює інжинірингову діяльність у галузі будівництва: генеральний розробник у проектуванні, розробка проектів виконання будівельних робіт.

Провідні спеціалісти ДП „Інститут ”Київінжпроект” ПАТ „Київпроект” мають високу кваліфікацію, профільну вищу освіту, загальний досвід роботи 10-20 років в проектування об’єктів будівництва, більшість з яких має досвід роботи в проектному інституті ВАТ „Київпроект”.

ПЕРЕЛІК об’єктів, побудованих за проектами ДП „Інститут „Київінжпроект” ПАТ „Київпроект”
1. Реконструкція площі Незалежності з комплексом підземних приміщень торгівельно-виставкового призначення у м. Києві, реконструкція вулиці Хрещатик у м. Києві, реконструкція площі Слави у м. Києві.
2. Реконструкція НСК „Олімпійський” у м. Києві. Зовнішнє інженерне забезпечення.
3. Реконструкція зовнішніх інженерних мереж під будівництво нового Міжнародного пасажирського терміналу аеропорт «Київ» (Жуляни).
4. Реконструкція та будівництво Бессарабського кварталу у м. Києві.
5. Реконструкція 1 черги Бортницької станції аерації у м. Києві.
6. Будівництво каналізаційних колекторів у м. Києві: колектор по вул. Протасів Яр від вул. Соломенської до вул. Грінченка, Друга нитка головного міського колектору, колектор по вул. Стеценка, колектор по вул. Л. Українки, колектор від Мостицького до Головного міського.
7. Розробка проектів комплексного розвитку інженерно-транспортної інфраструктури селищ Троєщина та Биківня, проектів зовнішнього інженерного забезпечення житлових мікрайонів у м. Києві.
8. Будівництво водопроводу Д=1200 мм. по вул. Генерала Жмаченко та Броварському проспекту, будівництво водопровідної мережі Д=1400 мм від вул. Маршала Гречка до Великої Окружної дороги, водопостачання та каналізування малоповерхової забудови житлових масивів Біличі та Ново-Біличі, будівництво водопровідної мережі Д=1400 мм від вул. Маршала Гречка до Великої Окружної дороги.
9. Будівництво тепломережі по вул. Золотоустівській від площі Перемоги до вул. М.Рибалки у м. Києві.
10. Будівництво гідровузла на Півночі району Осокорки з встановленням гіпохлоридного устаткування, будівництво базового сховища хлору на Дніпровській водопровідній станції, реконструкція хлорного господарства Деснянської водопровідної очисної станції у м. Києві.
11. Будівництво житлового масиву по вул. Вишгородській 42-47, будівництво житлового будинку по вул. Володимирській, 49-А у м. Києві.
12. Реконструкція парку пам’ятнику садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення Феофанія ” НАН України по вул. Академіка Лебедєва у Голосіївському районі м. Києва, реконструкція та благоустрій парку Перемоги у Дніпровському районі м. Києва, реконструкція парку Вічної Слави у м. Києві, ландшафтна реконструкція зелених насаджень на схилах Дніпра від Києво-Печерської Лаври до Андріївського узвозу та схилі, прилеглому до вул. Інститутської.
13. Реконструкції та благоустрою території навколо Свято-Пантелеймонівського собору у м. Києві.
14. Будівництво паркінгу в ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль».
15. Будівництво автозаправочної станції по вул. Солом’янській в Солом’янському районі м. Києва.
16. Протиаварійні роботи в нижній частині зсувонебезпечного схилу з влаштуванням підпірної стінки на території Олександрійської клінічної лікарні по вул. Шовковичній, 39/1 в Печерському р-ні м. Києва.

Запрошуємо до співробітництва та гарантує високу якість робіт