Про компанію

КИЇВПРОЕКТУ – 74 роки. Історія його становлення і розвитку нерозривно пов‘язана зі столицею України. Київпроект створений у 1937 році після того, як Київ повернув собі столичний статус.

В стінах “Київміськпроекту”- родоначальника Київпроекту були зосереджені кращі архітектурні сили. Ними закладений міцний фундамент, на якому зведена та успішно працює провідна проектна організація України.

На протязі семи десятиріч майстрами проектної справи КИЇВПРОЕКТУ незмінно продемонстровано справді столичний рівень при вирішенні найвідповідальніших завдань.

фото КИЇВПРОЕКТ фото КИЇВПРОЕКТ фото КИЇВПРОЕКТ
БУДИНОК МІСЬКРАДИ КЇВПРОЕКТУ БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА БУДИНОК КИЇВПРОЕКТУ ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, 4 БУДИНОК КИЇВПРОЕКТУ ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК

Більше півсотні нових житлових масивів та містобудівних утворень, мільйони квадратних метрів житла для киян, унікальні ансамблі та споруди, відтворені зруйновані в минулому святині, об‘єкти торгово-побутового та соціально-культурного призначення, найважливіші об‘єкти транспортної та інженерної інфраструктури, містобудівна база розвитку Києва – усе це досягнення КИЇВПРОЕКТУ.

Сьогодні Акціонерна компанія „КИЇВПРОЕКТ” – потужний проектно-виробничий комплекс, здатний професійно та оперативно вирішувати містобудівельні та інженерно-технічні проблеми.

-- counters --